KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14443172
nr 1444 3172
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Monkeyboard". Signerad. Bläck på papper. Blandteknik, bildmått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 56x38 cm, oramat löst blad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:51:24
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson